Centrum medyczne

Chirurgia i estetyka oka i ciała

Dlaczego Orbita?

Zdjęcie portretowe dr n. med. Radosława Różyckiego Zdjęcie portretowe dr n. med. Radosława Różyckiego

Orbita po łacinie oznacza oczodół. To w nim znajduje się gałka oczna i wszystkie struktury, które decydują o tym, że nasz świat jest piękny i kolorowy. Od 25 lat zajmuję się chorobami narządu wzroku, chirurgią gałki ocznej, rekonstrukcją powiek, przywracaniem prawidłowej estetyki całego aparatu ochronnego oczu, zapaleniami i niedrożnościami dróg łzowych, guzami i innymi chorobami oczodołu. To moja pasja, którą ciągle rozwijam, kształcąc się dla Was na całym świecie. Na mojej drodze poznałem wielu znakomitych lekarzy, którzy razem ze mną tworzą to miejsce. Możecie nam zaufać – jesteście w dobrych rękach!

dr n. med. Radosław Różycki

Oferta

Zapraszam Was do korzystania z usług naszego centrum i zapewniam, że znajdziecie tutaj profesjonalną opiekę medyczną. Gwarantuję Wam wysoki poziom kompetencji lekarzy oraz nowoczesny sprzęt medyczny. Każdy pacjent jest dla nas bardzo ważny i otaczamy go największą troską.

Lekarze

dr n. med. Radosław Różycki

OKULISTA - CHIRURG

Absolwent Wojskowej Akademii Medycznej. W latach 1995-2020 pracował w Wojskowym Instytucie Medycznym w Warszawie, gdzie przeszedł całą ścieżkę kariery lekarza klinicznego, od młodszego asystenta do zastępcy kierownika Kliniki Okulistyki. Obecnie piastuje funkcję kierownika Kliniki Okulistyki w Wojskowym Instytucie Medycyny Lotniczej w Warszawie. Jego zainteresowania zawodowe i naukowe wiążą się z leczeniem operacyjnym zaćmy, chirurgią aparatu ochronnego oka, operacjami rekonstrukcyjnymi dróg łzowych oraz transplantacją rogówki. W diagnostyce okulistycznej specjalizuje się w diagnozowaniu i leczeniu chorób powierzchni gałki ocznej.

Od 2000 roku jest członkiem Polskiego Towarzystwa Okulistycznego, a od 2006 r. członkiem Amerykańskiej Akademii Okulistycznej. W trakcie doskonalenia zawodowego uczył się procedur chirurgicznych we Włoszech, Niemczech, Austrii i Stanach Zjednoczonych. W dorobku naukowym autor kilkudziesięciu publikacji w czasopismach polskich i zagranicznych. Chętnie dzieli się wiedzą prowadząc warsztaty, kursy i wykłady na konferencjach naukowych. Prywatnie miłośnik muzyki klasycznej.

dr n. med. Urszula Stachowska

OKULISTA - CHIRURG

Specjalista chorób oczu ze szczególnym uwzględnieniem chorób siatkówki i soczewki. Chirurg z wieloletnim doświadczeniem w operacjach z zakresu chirurgii witreonalnej i zaćmy.

Pani Doktor zajmuje się diagnostyką i leczeniem degeneracji siatkówki, zmian cukrzycowych, zmian w obrębie plamki żółtej (AMD), zmian naczyniowych, jak również chorób ciała szklistego.

W codziennej praktyce przyjmuje również pacjentów z innymi schorzeniami oczu takimi, jak jaskra, zapalenie spojówek czy nagłe zaniewidzenie.

W 2015 roku uzyskała europejski tytuł specjalisty okulistyki European Board of Ophthalmology (FEBO), a w 2021 roku obroniła pracę doktorską i uzyskał tytuł doktora nauk medycznych.

W swojej codziennej praktyce wdraża najnowsze światowe trendy w leczeniu i diagnostyce, dzięki licznym konferencjom i zjazdom, w których bierze aktywny udział.

dr Tomasz Kuc

OKULISTA - CHIRURG

dr Tomasz Kuc

Absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi (1995r.). Chirurg witreoretinalny, specjalista w zakresie chirurgii siatkówki oraz chirurgii plamki, retinolog, wychowawca młodego pokolenia chirurgów witreoretinalnych.

 

 

Dr Tomasz Kuc swój pierwszy zabieg witreoretinalny wykonał w 2004r. pracując w Klinice Chorób Oczu w Akademii Medycznej w Gdańsku, gdzie stawiał swoje pierwsze kroki w Chirurgii Witreoretinalnej pod kierunkiem prof. Krystyny Raczyńskiej. Jest w nielicznym gronie polskich chirurgów z jednym z najdłuższych staży witreoretinalnych. Pełni funkcję konsultanta operatora w 6. oddziałach okulistycznych w Polsce. Wykonuje ponad 1000 witrektomii rocznie. Szlify witreoretinalne zdobywał u prof. dr Clausa Eckardta w Klinice Okulistycznej Frankfurt Hoechst Klinikum we Frankfurcie nad Menem.

Doktor Kuc umiejętnie łączy wiedzę i doświadczenie z empatią dla pacjentów oraz ich potrzeb – co potwierdza fakt, że znalazł się w gronie laureatów pomorskiej edycji  Ogólnopolskiego Plebiscytu Medycznego „Hipokrates” oraz prestiżowego Certyfikatu Zaufania Pacjentów.

Wśród opinii na forach i portalach przeważają określenia: wspaniały lekarz, nieoceniony specjalista,  odważny, cierpliwy, oddany pacjentom, łączy profesjonalizm z życzliwością i empatią.

dr n. med. Michał Patyk

specjalista chorób oczu

Specjalista chorób oczu oraz anestezjologii i intensywnej terapii, absolwent Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi (2003 r.). Specjalizację z okulistyki ukończył w Wojskowym Instytucie Medycznym. Aktualnie pracuje jako starszy asystent w Klinice
Okulistyki Wojskowego Instytutu Medycyny Lotniczej w Warszawie. Zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób dotyczących przedniego i tylnego odcinka oka ze szczególnym uwzględnieniem chorób siatkówki. Wykonuje zabiegi laserowe w zakresie przedniego i tylnego odcinka oka.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Okulistycznego, Stowarzyszenia Chirurgów Okulistów Polskich oraz Amerykańskiej
Akademii Okulistycznej.

Czas wolny spędza aktywnie nad wodą. Doktora pasją są
żeglarstwo i nurkowanie.

dr n. med. Katarzyna Sowa

OKULISTA

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Odbyła staż podyplomowy w Uniwersyteckim Centrum Klinicznym w Gdańsku. Szkolenie specjalizacyjne ukończyła w Klinice Okulistyki Wojskowego Instytutu medycyny Lotniczej w Warszawie.

Aktualnie starszy asystent w Zakładzie Badań Symulatorowych, Szkolenia i Treningu Lotniczo Lekarskiego oraz Klinice Okulistyki Wojskowego Instytutu Medycyny Lotniczej w Warszawie.

Wykładowca okulistyki lotniczej oraz noktowizji dla pilotów F16, MIG-29, śmigłowcowych oraz transportowych. Doktorantka z zakresu badań parametrów sprawności wzrokowej oraz mikrostruktury siatkówki u pilotów poddawanych przeciążeniom grawitacyjnym z wykorzystaniem wirówki przeciążeniowej.

Koordynatorka Ośrodka w międzynarodowym wieloośrodkowym badaniu klinicznym ARTEMIS w Klinice Okulistyki Wojskowego Instytutu Medycyny Lotniczej.

Wolontariusz w misji medycznej w Kosowie w ramach North Atlantic Treaty Organisation Kosovo Force – NATO KFOR.

W dziedzinie okulistyki zajmuje się diagnostyką i leczeniem schorzeń przedniego i tylnego odcinka oka z szczególnym uwzględnieniem chorób siatkówki oraz przedniej powierzchni oka. Badaniami z wykorzystaniem optyki adaptywnej oraz kontrastometrii w diagnostyce okulistycznej.

Uczestniczka licznych konferencji okulistycznych polskich oraz zagranicznych. Odbyła staże zagraniczne m.in. w Klinice Okulistyki Szpitala Uniwersyteckiego Royal Eye Infirmary w Plymouth w Wielkiej Brytanii. Prywatnie pilot szybowcowy, miłośniczka wspinaczki i gry na fortepianie.

dr Agnieszka Nasiłowska-Paciorek

okulista, lekarz medycyny estetycznej

Absolwentka Akademii Medycznej w Białymstoku. W 2013 roku ukończyła Międzynarodowe Centrum Kształcenia Medycyny Estetycznej i Anti-Aging uzyskując tytuł certyfikowanego lekarza medycyny estetycznej. Tytuł specjalistki w dziedzinie okulistyki uzyskała w 2017 roku. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Okulistycznego i Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-aging. Stale podnosi swoje kwalifikacje zakresu diagnostyki chorób oczu jak również medycyny estetycznej. Bierze udział w licznych sympozjach i kursach naukowych. Zajmuje się drobnymi zabiegami okolic oczu oraz zabiegami z zakresu medycyny estetycznej. W swojej codziennej praktyce stawia na naturalny efekt.

dr Katarzyna Lepska

(Pani Doktor aktualnie przebywa na urlopie, zapisy są niedostępne)

Absolwentka wydziału lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego oraz studiów podyplomowych z zakresu medycyny estetycznej na GWSH w Katowicach. W 2022 roku ukończyła specjalizację z okulistyki w oddziale Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 5 w Sosnowcu. W dziedzinie okulistyki zajmuje się diagnostyką i leczeniem całego spektrum schorzeń przedniego i tylnego odcinka oka z szczególnym uwzględnieniem chorób powierzchni oka. Jej pasją, w której obecnie się rozwija, jest chirurgia okuloplastyczna, którą z powodzeniem łączy z zabiegami z dziedziny medycyny regeneracyjnej.

Aktywna uczestniczka sympozjów i konferencji, na bieżąco pogłębia swoją wiedzę i umiejętności biorąc udział w licznych szkoleniach z zakresu medycyny estetycznej. W swojej pracy najbardziej ceni sobie naturalność uzyskanych efektów

dr Łukasz Skrzypiec

OTORYNOLARYNGOLOG

Absolwent Wydziału Wojskowo-Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Asystent w Klinice Otolaryngologii I Onkologii Laryngologicznej z Klinicznym Oddziałem Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej w Wojskowym Instytut Medycznym w Warszawie. Zakres jego specjalizacji obejmuje porady ambulatoryjne i diagnostykę w pełnym zakresie otolaryngologii, leczenie zachowawcze i operacyjne dorosłych i dzieci.

W szczególności zajmuje się leczeniem chorób nosa i zatok przynosowych, laryngologicznymi zabiegami operacyjnymi metodami endoskopowymi, w tym zatok przynosowych, zabiegami operacyjnymi przegrody nosa, migdałków, chirurgią onkologiczną.

Uczestnik licznych kursów, sympozjów, zjazdów i innych wydarzeń naukowych o tematyce laryngologicznej w kraju i zagranicą. Autor publikacji w zakresie chirurgii zatok przynosowych. Członek Polskiego Towarzystwa Otorynolaryngologów – Chirurgów Głowy i Szyi.

Cennik

W ciągu 3 dni od ustalenia terminu zabiegu należy wpłacić zadatek w wysokości 30% ceny zabiegu przelewem na konto.

Dane do przelewu:

odbiorca

Ermedika Różyccy Spółka Jawna,
ul. Mińska 25A, lok. U10; 03-808 Warszawa;

nr konta

79 1090 2590 0000 0001 4331 0255 (Santander);

tytuł przelewu

imię i nazwisko pacjenta, data zabiegu.

Konsultacja Okulistyczna (lekarz w trakcie specjalizacji)

300 zł

Konsultacja Okulistyczna Specjalistyczna

350 zł

Konsultacja Okulistyczna Chirurgiczna (dr n. med. Radosław Różycki)

450 zł

Konsultacja Okulistyczna „CITO” (dr n. med. Radosław Różycki)

600 zł

Wizyta kontrolna - wyjęcie implantów kanalików łzowych

250 zł

Założenie soczewki kontaktowej

50 zł

Wykonanie kropli autologicznych z osocza bogatopłytkowego

1200 zł

Leczenie zespołu suchego oka metodą Lipiflow

2800 zł

OCT

250 zł

OCT tarczy nerwu wzrokowego (RNFL)

200 zł

OCT - badanie grubości kompleksu komórek zwojowych siatkówki (GCC)

250 zł

Pakiet JASKRA OCT (RNFL+GCC)

400 zł

Kapsulotomia (laser YAG) jedno oko

1000 zł

Irydotomia (laser YAG) jedno oko

1000 zł

Laseroterapia siatkówki laserem modułowym Pascala - cena od

700 zł

Patternowa trabekuloplastyka laserowa (PSLT)

1500 zł

Angiografia fluoresceinowa

600 zł

Autorefraktometr (komputerowe badanie wzroku)

100 zł

Biometria IOL-Master pomiar długości gałki ocznej (nie obejmuje wyliczenia soczewki wewnatrzgałkowej)

200 zł

Badanie w kierunku nużeńca

200 zł

Kolorowa fotografia oka (przedni odcinek)

200 zł

Kolorowa fotografia dna oka

250 zł

Gonioskopia - badanie kąta przesączania

200 zł

Tonometria

100 zł

Pachymetria

150 zł

USG gałek ocznych

200 zł

Kwalifikacja do operacji zaćmy: IOL, master, USG, pachymetria, IOP

700 zł

Podanie iniekcji do tarczkowej leków przeciwzapalnych, przeciwinfekcyjnych

500 zł

Płukanie antybiotykiem dróg łzowych w stanie ich zapalenia, aspiracja ropnia, nacięcie ropnia, sondowanie dróg łzowych - cena od

450 zł

Krioterapia zmian skórnych - cena od

500 zł

Usunięcie ciała obcego

400 zł

Sondowanie gruczołów Meiboma sonda MASKIN

700 zł

Zabieg BLEPHEX z mechanicznym czyszczeniem, nagrzewaniem, masowaniem i wyciskaniem zawartości gruczołów - zabieg na 4 powieki

1000 zł

Wszczepienie implantów hydrożelowych do punktów łzowych obu oczu

1700 zł

Konsultacja Okulistyczna Chirurgiczna (dr n. med. Radosław Różycki)

450 zł

Wizyta kontrolna pozabiegowa (2 wizyty w ciągu 1 miesiąca po zabiegu)

0 zł

Wizyta kontrolna pozabiegowa (po 1 do 2 miesięcy po zabiegu)

250 zł

Usunięcie gradówki

1700 zł

Plastyka punktów łzowych z czasową intubacją

3200 zł

Wiotkość skóry powiek górnych - blefaroplastyka (jedno oko)

4200 zł

Wiotkość skóry powiek górnych - blefaroplastyka (dwoje oczu)

5900 zł

Wiotkość skóry powiek dolnych- blefaroplastyka (jedno oko)

4900 zł

Wiotkość skóry powiek dolnych- blefaroplastyka (dwoje oczu)

6900 zł

Wiotkość skóry powiek górnych + plastyka opadających powiek górnych (dwoje oczu)

12000 zł

Plastyka opadającej powieki górnej - ptoza (jedno oko)

5200 zł

Plastyka opadającej powieki górnej - ptoza (dwoje oczu)

9000 zł

Retrakcja powieki - zabieg blefarotomii (jedno oko)

4900 zł

Plastyka odwiniętej powieki (ektropion)

4900 zł

Plastyka podwiniętej powieki (entropion)

4900 zł

Niedomykalność powiek - wszczepienie złotego implantu do powieki górnej

6900 zł

Operacje rekonstrukcyjne przedniego odcinka oka, wtórne wszczepienie sztucznej soczewki, szycie tęczówki, itp - cena od

8000 zł

Wtórne rekonstrukcje aparatu ochronnego oczu, plastyka blizn, pourazowe - cena od

6000 zł

Elektroliza rzęs - elektrokoagulacja

2500 zł

Wszczepienie implantów hydrożelowych do punktów łzowych (ZSO)

1500 zł

Chirurgiczne usunięcie skrzydlika z przeszczepem spojówki własnej (jedno oko)

4900 zł

Kwalifikacja do operacji zaćmy

700 zł

Operacja usunięcia zaćmy z wszczepieniem soczewki ACRYSOF SN60WF IQ

6000 zł

Operacja usunięcia zaćmy z wszczepieniem soczewki ACRYSOF SN6AT2-9 TORIC IQ

7000 zł

Operacja usunięcia zaćmy z wszczepieniem soczewki ACRYSOF PANOPTIX IQ

8000 zł

Operacja usunięcia zaćmy z wszczepieniem soczewki ACRYSOF PANOPTIX TORIC IQ

8500 zł

Operacja usunięcia zaćmy z wszczepieniem soczewki ACRYSOF VIVITY IQ

8500 zł

Operacja usunięcia zaćmy z wszczepieniem soczewki ACRYSOF VIVITY TORIC IQ

9000 zł

Iniekcje doszlistkowe - preparat AVASTIN (jedno oko)

1000 zł

Iniekcje doszlistkowe - preparat EYLEA (jedno oko)

2500 zł

Iniekcje doszlistkowe - preparat LUNCENTIS (jedno oko)

2500 zł

Iniekcje doszlistkowe - preparat OZURDEX (jedno oko)

6500 zł

Chirurgiczne usunięcie kępek żółtych

4900 zł

Biopsja zmiany nowotworowej z oceną histopatologiczną tkanki - cena od

3000 zł

Chirurgiczne usunięcie łagodnych zmian nowotworowych (włókniaków, brodawek, kaszaków, naczyniaków) - cena od

4900 zł

Usunięcie guza, raka skóry powiek, spojówek z rekonstrukcją - cena od

8000 zł

Usunięcie grzybicy kanału łzowego

4900 zł

Pourazowa plastyka kanalików łzowych (jedno oko)

4900 zł

Przezkanalikowe laserowe zespolenie workowo-nosowe LDCR (jedno oko)

6200 zł

Przezkanalikowe laserowe zespolenie workowo-nosowe LDCR (dwoje oczu)

10000 zł

Zespolenie spojówkowo-workowo-nosowe zewnętrzne za pomocą rurek Jonesa CDCR (jedno oko)

6500 zł

Zespolenie spojówkowo-workowo-nosowe zewnętrzne za pomocą rurek Jonesa CDCR (dwoje oczu)

11000 zł

Zespolenie workowo-nosowe zewnętrzne DCR (jedno oko)

6900 zł

Enukleacja gałki ocznej z wszczepieniem implantu oczodołowego

12000 zł

Kwalifikacja do operacji witrektomii

500 zł

Operacja w przebiegu otworu w plamce FML

10000 zł

Operacja w przebiegu błony nasiatkówkowej

10000 zł

Operacja witrektomii - cena od

10000 zł

"Pakiet Orbita" - morfologia, jonogram, glukoza, kreatynina, APTT, INR + EKG

170 zł

Morfologia krwi

24.50 zł

Badanie Ogólne Moczu

25 zł

Sód w surowicy

24 zł

Potas w surowicy

24 zł

Glukoza w surowicy

19 zł

Kreatynina w surowicy

21 zł

APTT

23 zł

INR

23 zł

Cholesterol całkowity

21 zł

o inne badania prosimy zapytać w recepcji

0 zł

Blepha Eyebag

150 zł

HIFU - lifting twarzy

3500 zł

HIFU - lifting powiek i brwi

1500 zł

HIFU - lifting żuchwy

2000 zł

HIFU - lifting policzków

2000 zł

HIFU - lifting podbródka

2000 zł

HIFU - lifting szyi

2500 zł

HIFU - lifting dekoltu

2500 zł

HIFU - lifting policzków i podbródka

3500 zł

HIFU - lifting twarzy i szyi

5500 zł

HIFU - lifting twarzy, szyi i dekoltu

7000 zł

HIFU - lifting brzucha

4000 zł

Kwas hialuronowy - bruzdy nosowowargowe

1000 zł

Kwas hialuronowy - cienie pod oczami

1300 zł

Kwas hialuronowy - dolina łez

1400 zł

Kwas hialuronowy - usta

1000 zł

Plasma z osocza bogatopłytkowego - twarz

1500 zł

Plasma z osocza bogatopłytkowego - szyja

1500 zł

Plasma z osocza bogatopłytkowego - twarz i szyja

2000 zł

Toksyna botulinowa - podwinięcie powieki dolnej

600 zł

Toksyna botulinowa - kurcz powiek - blepharospasm (obie powieki górne)

1500 zł

Toksyna botulinowa - redukcja zmarszczek mimicznych

600 zł

Toksyna botulinowa - leczenie bruksizmu (zgrzytanie zębów)

1500 zł

Toksyna botulinowa - leczenie migren

2000 zł

Toksyna botulinowa - leczenie nadmiernej potliwości

2000 zł

Zabieg Pelleve - dekolt

800 zł

Zabieg Pelleve - grzbiety rąk

1500 zł

Zabieg Pelleve - kurze łapki

800 zł

Zabieg Pelleve - lwie zmarszczki

800 zł

Zabieg Pelleve - szyja

800 zł

Zabieg Pelleve - twarz

1500 zł

Zabieg Pelleve - usta

800 zł

Zabieg Plasmage - korekcja obu powiek

2000 zł

Zabieg Plasmage - zmarszczki nad górną wargą

1000 zł

Zabieg Plasmage - blizny potrądzikowe

500 zł

Zabieg Plasmage - usuwanie brodawek i innych zmian skórnych (żółtaki, włókniaki)

1000 zł

Zabieg Plasmage - leczenie małych blizn na skórze twarzy, rąk i innych okolic ciała

400 zł

Zabieg Plasmage - usuwanie przebarwień

400 zł

Radiofrekfencja mikroigłowa - twarz

1000 zł

Radiofrekfencja mikroigłowa - szyja

800 zł

Radiofrekfencja mikroigłowa - twarz + szyja

1200 zł

Radiofrekfencja mikroigłowa - twarz + szyja + dekolt

1300 zł

Radiofrekfencja mikroigłowa - żuchwa

700 zł

Radiofrekfencja mikroigłowa - czoło

700 zł

Radiofrekfencja mikroigłowa - oczy

700 zł

Radiofrekfencja mikroigłowa - policzki

700 zł

Radiofrekfencja mikroigłowa - podbródek

700 zł

Radiofrekfencja mikroigłowa - dekolt głęboki

800 zł

Radiofrekfencja mikroigłowa - pelikany

700 zł

Radiofrekfencja mikroigłowa - pośladki

1000 zł

Radiofrekfencja mikroigłowa - brzuch (górna partia)

1000 zł

Radiofrekfencja mikroigłowa - brzuch (dolna partia)

1000 zł

Radiofrekfencja mikroigłowa - boczki (obydwa)

800 zł

Radiofrekfencja mikroigłowa - brzuch (dolna lub górna partia) + boczki (obydwa)

1600 zł

Radiofrekfencja mikroigłowa - brzuch (dolna i górna partia) + boczki (obydwa)

2200 zł

Radiofrekfencja mikroigłowa - część zewnętrzna lub wewnętrzna uda

800 zł

Konsultacja laryngologiczna

300 zł

Leczenia chrapania / bezdechu sennego laserem - cena bazowa

1500 zł

Leczenie chrapania / bezdechu sennego metodą elektrokoagulacji - cena bazowa

1500 zł

Leczenie chrapania metodą chirurgiczną - cena bazowa

3500 zł

Zamykanie krypt w migdałkach podniebiennych laserem (Kryptoliza) - cena bazowa

1500 zł

Płukanie krypt migdałkowych

350 zł

Operacja korekcji małżowin nosowych (konchoplastyka) - cena bazowa

1500 zł

Usuwanie polipów nosa chirurgicznie - cena bazowa

800 zł

Plastyka przegrody nosa/ septoplastyka - cena bazowa

7000 zł

Plastyka przegrody nosa/ septoplastyka z jednoczasowym przezkanalikowym laserowym zespoleniem workowo-nosowym LDCR - cena bazowa

14000 zł

Usuwanie polipów nosa

800 zł

Endoskopowa operacja zatok przynosowych - cena bazowa

10000 zł

Konsultacja anestezjologiczna

220 zł

Orbita

Od wielu lat razem z żoną marzyliśmy o stworzeniu miejsca, w którym moglibyśmy pomagać innym, z przyjemnością przychodzić do pracy, rozwijać się, godnie zarabiać, a w wolnych chwilach cieszyć się życiem. Kilka lat szukaliśmy właściwego miejsca i lokalu, który spełniałby wszelkie normy i wymagania sanitarne. I w końcu udało się! Stworzyliśmy Centrum Medyczne Orbita!

Poznajcie miejsce, w którym pracujemy: nasze najbliższe sąsiedztwo, gabinety, w których na Was czekamy oraz wycinek efektów naszej pracy.